Yabancı Diller Yüksekokulu


(GÜNCELLENDİ) Hazırlık Sınıfı Ders Programları

Değerli Öğrencilerimiz,
 
2020-2021 Eğitim-Öğretim yılında Yabancı Dil Hazırlık sınıfı dersleri uzaktan öğretim şeklinde verilmektedir. Dersler, 12 Ekim 2020 Pazartesi günü itibariyle başlamış olup şube öğrenci listesi ve şube ders programları aşağıdadır.
 
Hangi şubeye kayıtlı olduğunuzu “HAZIRLIK SINIFI ÖĞRENCİ ŞUBE LİSTESİ”nden kontrol ediniz. Daha sonra kayıtlı olduğunuz şubenin ders programını “HAZIRLIK SINIFI ŞUBE LİSTESİ”nden kontrol ediniz.
 
HAZIRLIK SINIFI ÖĞRENCİ ŞUBE LİSTESİ (01/12/2020 tarihinde güncellendi.)
 
HAZIRLIK SINIFI ŞUBE LİSTESİ
 
Hazırlık sınıfı ders programlarını ve daha sonra yapılacak olan sınav sonuçlarını, Öğrenci Bilgi Sistemi (OBS) üzerinden takip ediniz.

 


Çevrim içi dersler Microsoft Teams üzerinden yürütülmektedir.
 
Öğrenciler, öğrencinumarası@ogr.akdeniz.edu.tr e-posta hesapları ile Microsoft Teams üzerinden oluşturulan Ekiplere (Şubelere) eklenmiştir.
 
Öğrenciler, öğrencinumarası@ogr.akdeniz.edu.tr e-posta hesabı ve şifreleriyle Microsoft Teams uygulamasına giriş yapacaklardır.
 
…@ogr.akdeniz.edu.tr uzantılı e-posta hesabı için şifre oluşturma veya şifre sıfırlama işlemi için aşağıdaki bağlantıdaki adımları izleyiniz.
 
E-posta Oluşturma Kılavuzu İçin Tıklayınız.
 
Microsoft Teams üzerinde herhangi bir işlem yapmaması gerekmektedir. 12 Ekim 2020 Pazartesi günü ilk ders saatinden Oryantasyon Eğitimi verilecek olup öğrencilerimiz mutlaka katılması gerekmektedir. Ders başlama saatinden 5dk önce Microsoft Teams üzerinde hazır bulununuz.
 
Hazırlık sınıfı hakkında bilgilerin yer aldığı ÖĞRENCİ EL KİTAPÇIĞI için tıklayınız.
 

 
Yabancı Diller Yüksekokulu Müdürlüğü

0
hacklink,seo,higseoaccount,alexa,semrush,premium account,free account